Download Sesli Hesap Makinesi APK Info :

Download Sesli Hesap Makinesi APK For Android, APK File Named com.UnyeBilisim.sesver And APP Developer Company Is BilisimSoft . Latest Android APK Vesion Sesli Hesap Makinesi Is Sesli Hesap Makinesi 1.1 Can Free Download APK Then Install On Android Phone.

Sesli Hesap Makinesi APK Description

Bu uygulama ile özellikle görme engellilere günlük yaşam içerisinde basit matematiksel işlemlerde yardımcı olmak amacıyla hazırlanmıştır. Hesaplanacak sayısal ifade sesle ile girildikten sonra sonuç tekrar sesli olarak geri bildirilmektedir. Bu uygulama ile hesaplama işlemlerinde sorun yaşayan görme engeliler ve sayısal işlemlerde zorluk yaşayan kişilere destek olmak istenmektedir. Tanımlanan Operatörler; Artı "+", Eksi "-", Bölü "/", Çarpı "*", Parantez "(", Kapat ")", Nokta "."

From version Sesli Hesap Makinesi 1.1 :
Added: 2017-04-12 15:15:08
Modified: 2017-04-12 15:15:08
Updated: 2017-04-12 15:15:08

Bu uygulama ile özellikle görme engellilere günlük yaşam içerisinde basit matematiksel işlemlerde yardımcı olmak amacıyla hazırlanmıştır.

Hesaplanacak sayısal ifade sesle ile girildikten sonra sonuç tekrar sesli olarak geri bildirilmektedir.

Bu uygulama ile hesaplama işlemlerinde sorun yaşayan görme engeliler ve sayısal işlemlerde zorluk yaşayan kişilere destek olmak istenmektedir.

Tanımlanan Operatörler;

Artı "+", Eksi "-", Bölü "/", Çarpı "*", Parantez "(", Kapat ")", Nokta ".",Üssü "^"

Android Sesli Hesap Makinesi Screen 1Android Sesli Hesap Makinesi Screen 2

Download Sesli Hesap Makinesi APK Android