Download Resimli Sesli Sözlük APK Info :

Download Resimli Sesli Sözlük APK For Android, APK File Named com.mypicture.dictionary And APP Developer Company Is Saksafonname Sitesi . Latest Android APK Vesion Resimli Sesli Sözlük Is Resimli Sesli Sözlük 1.0.0 Can Free Download APK Then Install On Android Phone.

Resimli Sesli Sözlük APK Description

Resimli Sesli Sözlük, kelimeleri alfabetik sıradan ziyade sizlerin kelimeleri daha iyi anlam ilişkilendirmesi yapabilmeniz ve benzer kelimerle hatırlayabilmeniz için gruplar halinde görsel olarak sunar. Her bir kelimenin resmini görebileceğiniz gibi okunuşunu da dinleyebilirsiniz. Kelimelerin resim ve örnek cümlelerini değiştirebilirsiniz. Kelimelerle etkileşime geçmek, kelimenin hafızanızda daha kalıcı yer edinmesine yardımcı olacaktır. Kelimelerin resimlerini, cihazınızdaki istediğiniz başka bir resimle değiştirebilirsiniz. Örneğin, 'hero' kelimesi için sevdiğiniz bir çizgi film kahramanının resmini ya da babanızın resmini koyabilirsiniz. 'brother' kelimesi için de kardeşinizin resmini koyabilirsiniz. Her kelime için örnek birer cümle verilmiştir. İsterseniz bu örnek cümleleri de değiştirebilirsiniz. Örneğin, 'actor' kelimesi için verilen örnek cümleyi 'My favourite actor is Cüneyt Arkın' yazabilirsiniz. Reklamsızdır, ücretsizdir. Offline (çevrimdışı) çalıştığı için internet bağlantısı gerektirmez. Audio Visual Dictionary, ordinary words alphabetically rather than in batches for you so that you can visually present the association better sense of the words and can remember a similar kelimerl. You can also listen to the pronunciation of each word as you can see the picture. You can change the picture and the word Sample sentences. To interact with words, your words will help to get a more permanent memory location. Word of the images, you can change any other pictures you want on your device. For example, the 'hero' You can put a picture of your father or a picture of your favorite cartoon character for the word. 'Brother' can also put a picture of your brother for word. an example is given for each word in the sentence. You can also change these example sentences. For example, the 'actor' in the example sentence for the word 'Cuneyt Arkin My favorite actor is' you can write. Advertisement free, free. Offline (offline) does not require an internet connection to work.

From version Resimli Sesli Sözlük 1.0.0 :
Added: 2019-11-05 09:26:07
Modified: 2020-02-21 00:50:50
Updated: 2019-11-05 09:26:07

Android Resimli Sesli Sözlük Screen 1Android Resimli Sesli Sözlük Screen 2Android Resimli Sesli Sözlük Screen 3Android Resimli Sesli Sözlük Screen 4Android Resimli Sesli Sözlük Screen 5Android Resimli Sesli Sözlük Screen 6Android Resimli Sesli Sözlük Screen 7

Download Resimli Sesli Sözlük APK Android