Download Profilo Ninni Makinesi APK Info :

Download Profilo Ninni Makinesi APK For Android, APK File Named com.profilo.ninnimakinesi And APP Developer Company Is BSH Türkiye . Latest Android APK Vesion Profilo Ninni Makinesi Is Profilo Ninni Makinesi 1.2.0 Can Free Download APK Then Install On Android Phone.

Profilo Ninni Makinesi APK Description

Bebeğiniz gün içinde aşırı ağlama krizine mi yakalanıyor ya da rahat uyuyamıyor mu? Profilo Ev Aletleri olarak, kolik rahatsızlığı olan veya hemen uykuya dalamayan bebekler için geliştirdiğimiz Profilo Ninni Makinesi uygulamasıyla bebeğinizin mışıl mışıl uyuması için sihirli bir dokunuş sunuyoruz. Profilo Ev Aletlerinden derlediğimiz çamaşır makinesi, şarjlı el süpürgesi, elektrikli süpürge, bulaşık makinesi ve mikrodalga fırın seslerini ve özel olarak seçilmiş ninniler ile sakinleştirici etkiye sahip rahatlatıcı seslerin yer aldığı uygulamamızı telefonunuza indirerek bebeğinize kolayca dinletebilir ve onun daha rahat ve sağlıklı uyumasına yardımcı olabilirsiniz. Profilo Ninni Makinesi’ndeki sesleri dinleyen bebekler artık daha mutlu ve huzurlu uyuyor!

From version Profilo Ninni Makinesi 1.2.0 :
Added: 2018-03-28 15:07:41
Modified: 2018-03-28 15:07:42
Updated: 2020-05-18 17:04:01

Uygulamamızda yer alan ninni ve melodiler, artık aralıksız olarak çalabilecek.

Android Profilo Ninni Makinesi Screen 1Android Profilo Ninni Makinesi Screen 2Android Profilo Ninni Makinesi Screen 3Android Profilo Ninni Makinesi Screen 4Android Profilo Ninni Makinesi Screen 5Android Profilo Ninni Makinesi Screen 6Android Profilo Ninni Makinesi Screen 7Android Profilo Ninni Makinesi Screen 8Android Profilo Ninni Makinesi Screen 9Android Profilo Ninni Makinesi Screen 10Android Profilo Ninni Makinesi Screen 11

Download Profilo Ninni Makinesi APK Android