Download Sesli Gezi Rehberi APK Info :

Download Sesli Gezi Rehberi APK For Android, APK File Named com.thunkable.android.erolkeyvan.sesligezirehberi And APP Developer Company Is Erol Keyvan . Latest Android APK Vesion Sesli Gezi Rehberi Is Sesli Gezi Rehberi 4.4 Can Free Download APK Then Install On Android Phone.

Sesli Gezi Rehberi APK Description

Sesli Gezi Plus'ta neler yeni? MATERYAL DİZAYN Daha temiz ve güzel grafik arayüzü ile çok daha estetik. HIZ İYİLEŞTİRMELERİ Yeni tasarım ve programlama anlayışı ile daha hızlı ve pratik. VERİ KULLANIMINDA DÜZELTMELER İçerik planlaması ile daha ekonomik ve az veri kullanımı ile kota dostu. KULLANICI DENEYİMİ İYİLEŞTİRMELERİ Konumunuzu takip eder, tam adresinizi belirleyerek bulunduğunuz yer hakkında sizi tam bilgilendirir. DOĞAL SESLER Makineleri değil doğal insan sesini dinleyerek gezersiniz. BASİTTEN YOĞUNA DOĞRU İÇERİK Size gitmek istediğiniz yeri de tarif eder ve en güvenli ve ekonomik alternatifleri gösterir. ÖNCEDEN BİLGİLENME Yolda giderken arabanızda, bir yeri gezerken kulaklığınızda veya tatilinizi planlama aşamasında dizüstü veya masaüstü bilgisayarınızda rahatlıkla dinleyebilirsiniz.

From version Sesli Gezi Rehberi 4.4 :
Added: 2020-02-01 04:04:17
Modified: 2020-02-06 16:08:49
Updated: 2020-02-01 04:04:17

-Çalışma zamanı kilitlenme sorunu giderildi

Android Sesli Gezi Rehberi Screen 1Android Sesli Gezi Rehberi Screen 2Android Sesli Gezi Rehberi Screen 3Android Sesli Gezi Rehberi Screen 4Android Sesli Gezi Rehberi Screen 5

Download Sesli Gezi Rehberi APK Android